SWOS Scene: WWW.SENSIMAN.NET, Sensible Manager (SM) - manager SWOS on-line; 10 lig, gramy od 2000 roku!

NEWS

IV Turniej Lubiński czyli Mistrzostwa Polski

Wpisz się do historii Polskiego Sensible i zgarnij świetne Nagrody !!! Masz świetną okazję zdobyć tytuł Mistrza Polski a nawet Świata w Sensible World of Soccer w miejscu gdzie odbywa się "produkacja" mistrzów - czyli w L U B I N I E !
Po raz IV w historii Leman rodowity Lubińczyk organizuje tak duży turniej i będzie to pierwszy na tak ogromną skale. Poraz pierwszy w Lubinie, turniej nie będzie ograniczony do wersji PC, ale również pojawi się wersja dla miłośników Amigi.. Dzięki temu turniej nabiera jeszcze większej rangi niż zazwyczaj.

Do wygrania, oprócz trofeów sportowych w postaci pucharów i medali, będą również cenne nagrody rzeczowe. Swoją obecność zapowiedzieli już zawodnicy z całej Polski, w tym z Górnego Śląska, Krakowa, Wrocławia czy Warszawy. Nie wykluczone, że w Lubinie pojawią się również zawodnicy spoza granic Polski – z Niemiec i Czech. Dlatego Ciebie nie może tam zabraknąć, emocje i zabawa GWARANTOWANA !

Ze względu na sukces jaki odnosi Lubiński Turniej w Sensible Soccer Centrum Klub Baribal wraz z Urzędem Miejskim i Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Lubinie postanowił zorganizować już IV edycję turnieju, który odbędzie się w sobotę, 30 sierpnia 2008 roku .
Więcej szczegółów na stronie turnieju: www.lubin.swos.pl
oraz dyskusja na forach:
www.forum.swos.pl i forum.sensiblesoccer.info

Jeżeli chcesz się zapisać: Możesz zrobić to bez problemu, wystarczy zalogować się na www.sensiblesoccer.de i .. kliknąć PARTICIPATE, pod listą nazwisk.
Oto linki do odpowiednich wersji:
- wersja na komputer P C
- wersja na komputer AMIGA


CZEKAMY NA CIEBIE !!!

pl Autor news: Tomplus, Data: 25.06.2008, Kategoria: Turnieje

więcej ...