SWOS Scene: WWW.SENSIMAN.NET, Sensible Manager (SM) - manager SWOS on-line; 10 lig, gramy od 2000 roku!

NEWS

V Lubiński Turniej Sensible Soccer za nami!!!

Minęły  już prawie 2 tygodnie odnajwiększego turnieju Sensible Soccer w tej części Europy i za każdym razem mamy nowe niespodzianki zorganizowane przez organizatorów. W tym roku, organizatorzy prócz nie zapomnianych emocji zapewnili naprawdę wysokiej klasy nagrody, których mógłby pozazdrościć nie jeden turniej gier nowej generacji. Lubin zorganizował imprezę na 5+, kto nie był ten niech płacze że  przegapił tak wspaniały weekend w stolicy Sensible Soccer.


Impreza została zorganizowana na 3 platformach: PC. Amiga oraz XBOX.
7 komputrów PC to  dla nie których było dużo, ale  organizatorzy wiedzieli co robią i  zapewnili tyle ile potrzeba. W grupach nie było niespodzianek, wygrały te osoby które od dawna są faworytami rozgrywek PC. Emocje zaczynały się dopiero od fazy grupowej, bo tam słabsi aby przejść  musieli pokonać liderów.  Jednak w finale stawali tytani SWOSa, w pierwszej parze półfinałowej Yoda (na zdjeciu) pokonał Bobbiebobras'a, a w  drugiej Foka medalistę Mistrzostw Świata w Primasens czyli Lobo. Finale mogło się wszystko zdarzyć. Tym razem wygrał Yoda, po raz pierwszy w tak dużym turnieju zdobywa mistrzostwo, dotąd musiał się zadowalać  tylko miejscem 2 i 3 :)  Katowice zdobywają Puchar i nagrodę w postaci monitora LCD.
Drugie miejsce Foka (Wrocław), a trzecie Bobbiebobras (Sosnowiec).


Na drugiej koronnej platformie rozgrywki toczyly się na 4 Amigach, w fazie grupowej tylko był jeden mecz z jednym rywalem, więc nie było szans zrewanżować się aż do finałów :)
Na tej platformie był  i jest  tylko jeden mistrz, Mistrz Świata z turnieju niemieckiego, a teraz  po raz drugi w historii Mistrz Polski tym razem nie w Chełmie tylko Lubinie. O kim mowa ? O Lobo, który przyjechał do Nas aż z Londynu.  
Układ na podium taki sam jak na PC z wyjątkiem zwycięzców. Czyli  po bataliach w fazie pucharowej prócz Amigowego Mistrza, został Foka oraz Bobbiebobras.


Trzecia platforma jest nowością na polskiej scenie Sensible czyli Live Arcade XBOX . Tutaj był tylko jeden komputer, ale utrudnienie było takie żę tylko  Ci co potrafią grać na padzie potrafili osiagać dobre wyniki. Reszta marzycieli, niestety szybko się pożegnała z zdobyciem tytułu na tej platformie.

Kto został pierwszym polskim Mistrzem XBOXa ?
Primo z Warszawy - który prezentował na turnieju bardzo dobrą formę i to było ukonorowanie jego spotkań z Amigi i PC.
Srebro zdobył Noel z Łodzi. Nie pamiętam aby ktoś z tych miast wcześniej zdobył  jakieś trofeum, ale się udało :)
Honor Lubina obronił Zienior, zdobywając 3 miejsce, na pozostałych niestety  Lubin zawiódł, ale w koncu to gospodarze. Okazali się bardzo, bardzo gościnni :)


Relacje z turnieju znajdziecie na forach:
swos.pl
ss.de

pl Autor news: Tomplus, Data: 25.06.2009, Kategoria: Turnieje

więcej ...