SWOS Scene: WWW.SENSIMAN.NET, Sensible Manager (SM) - manager SWOS on-line; 10 lig, gramy od 2000 roku!
Languages: pl

Download - Editors

SWOS Editors
v2.1.4

v2.2.0

AG-SWSEDT
Edytor z menu w kartach od Anoxic. Do oferowanych nowości funkcyjnych wśród edytorów należą: powiązanie edytora z "Bazą danych drużyn" TotalPack, generowanie Job Offer od klubów i reprezentacji (v2.2.0-> Clipboard) oraz wyliczanie współczynnika rozwoju piłkarza w karierze.
Author: Anoxic. System: Win32, Win64, Linux, Source code

2,81
MB
1,92
MB

SWOEditorS ver 1.3
Universalny edytor składów do wersji PC oraz Amiga od Białego Wilka. SWOEditorS User Guide: SWOES_guide.
Author: Whiteulver
81
KB
SWOSFFF ver 1.40
Edytor składów do wersji PC od Pablo Fridlender.
(Edytor może nie funkcjonować poprawnie na nowych systemach).
500
KB
Java SWOS Editor beta ver 1.0
Edytor składów do wersji PC od Martin Binet.
220
KB

 

Info

Używając SWOS Total Pack najlepiej jest pracować na plikach team w (swostp/launcher/team_sets/..), ponieważ folder (run/swos/DATA) jest tymczasowy do momentu uruchomienia TP, który pobiera pliki team z (swostp/launcher/team_sets/..) i nadpisuje do (run/swos/DATA). Edytor FFF i wpisywanie zer lub pustych miejsc to norma. Nie można tego naprawić. Prawie każdy ma taki problem po jakimś czasie. Polecamy AG-SWSEDT lub Java SWOS Editor. Więcej na: Obsługiwanie edytora składów.

 

Właściwości edytorów

Edytory umożliwiają edytowanie lub przeglądanie drużyn. Bardziej zaawansowane posiadają więcej funkcji np. aktualizowanie Poolplyr.dat. Wybór jednego z nich, to rzecz gustu. Niestety edytor do dodawania poziomów ligowych jest niemożliwy do stworzenia na skutek ograniczeń w sws.exe, który nadaje temu ramy. Kod gry nie jest udostępniony, dlatego każda nowość wymaga alternatywnych rozwiązań takich jak zamiana lig między sobą lub przekształcenie obecnych na stare ceny.

Autor: Tomplus, Data: 11.08.2008