SWOS Scene: WWW.SENSIMAN.NET, Sensible Manager (SM) - manager SWOS on-line; 10 lig, gramy od 2000 roku!
Languages: pl

Gamezilla

Sensible World of Soccer '96/'97 to arcade'owa gra piłkarska autorstwa klasycznego studia Sensible Software.

W przeciwieństwie do innych gier tego typu, autorzy postawili na dobrą zabawę, a nie na perfekcyjne odwzorowanie warunków na boisku. Wszystkie mecze obserwujemy w specyficznym stylu, charakterystycznym jedynie dla tej serii. Kamera umieszczona jest ponad boiskiem i przesuwa się w pionie.

Do dyspozycji graczy oddano aż 1500 drużyn, w skład których wchodzą zarówno zespoły klubowe, jak i reprezentacje krajów. Każdy z zawodników opisany jest zestawem statystyk, dzięki czemu nie są oni jedynie zbitkami pikseli różniącymi się kolorami. Gra oferuje rozbudowany tryb kariery. Dzięki niemu możemy przeprowadzić drużynę przez 20 sezonów dobrej futbolowej zabawy.

Seria Sensible World of Soccer w tym jej wydanie '96/'97 to następca serii gier piłkarskiech pod nazwą Sensible Soccer. Główna różnica pomiędzy obiema seriami polega na dołożeniu do SWOS trybu menadżerskiego. We wszystkich drużynach z całego świata, które do dyspozycji ma gracz, mamy do czynienia z prawdziwmi nazwiskami piłkarzy. Mowa tu aż o 1500 zespołach i 27 000 graczach. Sensible Soccer we wszystkich swoich odmianach uznawany jest za grę kultową.

Autor: Gamezilla.pl; Data: 15.06.2014
Źródło: http://gamezilla.komputerswiat.pl

Autor: Bliszka, Data: 27.10.2014