SWOS Scene: WWW.SENSIMAN.NET, Sensible Manager (SM) - manager SWOS on-line; 10 lig, gramy od 2000 roku!
Languages: pl

Jak strzelać bramki?

Sposoby na strzelanie bramki w Sensible


1.Strzelanie goli z ukosa(sposób bardzo dobry dla nowych graczy) , gdyż wystarczy z dobrego miejsca uderzyć piłke (nie podbijąc jej ani nie podkręcając)Jednek grając z najlepszymi trudną to technką strzelić bramke, gdyż ci gracze wybijają te piłki.

2.Strzały po prostej.Te strzały są najlepsze jesli zgramy piłkę z jednej strony boiska do zawodnika znajdującego sie naprzeciw słupka a temten strzeli piłke do bramki.Wiedy własnie bramkarz nie zdąży złapać futbolówki.3.Akcja napastników.Polega to na tym , że 2 zawodników biegnie i zawodnik nr.1 na wysokości strzelania karnego zgrywa piłke do drugiego a tamten wbiega w bramkę.Technika b. dobra do ustawienia 4-4-2 i sweep.Dodaje ,że to moja ulubiona taktyka :]
4.Kiwanie się z bramkarzem.Ta technika jest najlepsza na kontrataki , gdy nie ma już obrońców.Zawodnik omija bramkarza(ewenualnie przebiega pod jego ręką.Z tej taktyki szczególnie korzystają osoby grające bardzo ofensywnie.
5.Strzał prosty z linni rzutu karnego.Ten sposób (podobnie jak 1) wymaga strzału z dobrego miejsca.Piłka moze(lecz nie musi) być podkręcona.Warto wykonać go zawodnikiem dobrze strzelającym.6.Strzały z dystansu.Ten typ strzałów jest używany przez doświadczonych graczy.Jeśli jesteś nowym graczem nawet nie próbuj tego sposobu strzalania goli.W tym sposobie należy jak najbardziej podbić piłke do góry i najlepiej podkręcić ją w bok.
7.Strzelanie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.Ten typ strzelanai bramek jest bardzo przydatny grając z mniej doswiadczonymi graczami, gdyz zawodnik każdy lepszy taką piłkę wybija głową.W tym sposobie należy ,gdy piłka znajdzie sie tuż przy zawodniku nacisnąc 2 strzałki (do góry i w bok , tak żeby strzał był na ukos) oraz ctrl.

Myślę,że ten poradnik pomoże wam, polakom aby jak najszybciej dołączyć do grona najlepszych sensiblesoccerowiczów.Mysle, że moje starania nie poszły na marne!! :) Głodny wielkiego sukcesu:

Autor: DJ_ROBERTO
Data: 22 VIII 2007

Autor: Tomplus, Data: 22.08.2007