SWOS Scene: WWW.SENSIMAN.NET, Sensible Manager (SM) - manager SWOS on-line; 10 lig, gramy od 2000 roku!
Languages: pl

Liga Polska 16 zespołowa

Plik wykonawczy precyzuje ilość drużyn we wszystkich ligach. Zamiast własnego edytowania ilości drużyn w pliku wykonawczym, możemy wykorzystać już opracowane modyfikacje. Uwagę zwracamy na wybór odpowiedniego katalogu Data. Dołączona baza drużyn w Amiga SWOS-Total Pack v1.5 zawiera 16 lub 18 drużyn w Lidze Polskiej. Jeżeli utworzymy ligę 16 zespołową, to umieszczamy aktualizację w jednym z katalogów 05-08, a jeśli 18 zespołową, to w jednym z katalogów 01-04. Podobnie w PC SWOS wkleimy plik Team.* do katalogu Data, zgodnego wariantem ilości drużyn.

Wykorzystując już opracowany sws.exe może się zdarzyć, że przy niektórych zawodnikach z naszej aktualizacji wystąpią fikcyjne różnice w narodowościach piłkarzy. Fikcyjne różnice będą dotyczyć także wyznaczonych drużyn do europejskich pucharów w pierwszym sezonie. Spowodowane jest to zsynchronizowaniem sws.exe pod inne aktualizacje, ale to akurat nie zagraża działaniu gry.

Liga Polska 16 zespołowa, jak wynika z powyższego opisu, nie stwarza już problemów z uruchamianiem przy obecnym zasobie wariantów sws.exe co oznacza, że możemy taką aktualizację udostępnić do pobrania w sieci. Jednak przy używaniu innych aplikacji SWOS, dostępny w nich może być tylko oryginalny wariant sws.exe, a wtedy najlepiej jest zaoferować Ligę Polską 18 zespołową. W każdym razie, gracz ma możliwość dostosowania do swoich potrzeb ilość drużyn ligowych w edytorze składów, co jest skutecznym rozwiązaniem w takiej sytuacji.

Po zakończeniu sezonu zasadniczego podział tabeli na grupy jest oczywiście niemożliwy.

Autor: Bliszka, Data: 29.09.2013