SWOS Scene: WWW.SENSIMAN.NET, Sensible Manager (SM) - manager SWOS on-line; 10 lig, gramy od 2000 roku!

NEWS

Polish Sensible Open 2008

Witam serdecznie wszystkich,
Zdjęcie które widzicie po lewej jest zdjęciem z poprzedniej edycji turnieju Polish Sensible Open które odbyło się w Katowicach 12 maja 2007 roku. Na turniej przybyło blisko 40 uczestników co jest jak narazie największą frekwencją wśród turnieji Polskich od 1997 roku.
Dlatego postanowiliśmy zorganizować poraz kolejny turniej Polish Sensible Open, tym razem opatrzoną rokiem 2008 odbędzie się prawie rok po poprzedniej edycji dokładnie 10 maja 2008 roku (sobota). Jedyna korekta to miejsce.
W tym roku turniej odbędzie się w Gliwicach (500m od rynku), jednym z większych miast Górnego Śląska. Postawiliśmy na to miasto jako że ma więcej możliwości aby zorganizować taki turniej.
Myśle że nie sprawi to kłopotów graczom z Katowic czy Zagłębia Dąbrowskiego w dotarciu do tego miasta. Oczywiście liczę że równie tłumnie pojawią się mistrzowie gry z dalszych zakątków Polski oraz Europy.

Turniej odbędzie się pod patronatem serwisu Sensiblowego www.swos.pl

Zapisy na turniej odbywają się w dwóch miejscach, na portalu www.sensiblesoccer.de gdzie są odpowiednie strony do rejestracji na cześć AMIGA i PC. (Oczywiście można zapisywać się na obydwa) oraz na forum: www.forum.swos.pl
Rejestracja już trwa.

Organizatorzy turnieju to:
Tom+, tomplus[at]swos.pl oraz
DarthLordLVK, lvk[at]swos.pl

Gorąco zapraszam, na emocjujący turniej z którego najlepsi nie wyjadą z pustymi rękoma !!!

Więcej info znajdziesz na www.forum.swos.pl

pl Autor news: Tomplus, Data: 14.01.2008, Kategoria: Turnieje

więcej ...