SWOS Scene: WWW.SENSIMAN.NET, Sensible Manager (SM) - manager SWOS on-line; 10 lig, gramy od 2000 roku!
Languages: pl

Tricki

Jak zdobyć bramkę po rzucie rożnym? - Sensible Soccer (Amiga)
Wykonując rzut rożny podaj lekko na środek przed polem karnym. Piłkę złapie na nogę ktoś z Twoich. Podbiegnij kawałek w kierunku bramki i oddaj. Teraz szybki wślizg i masz bramkę w 80% (na Anglię, Holandię i Włochy ten trick nie działa).

Rady i porady
by Korsarz - Sensible Soccer (PC)
1. Aby strzelić gola wykorzystując rzut rożny, podaj piłkę lekko w stronę bramki i idź drugim zawodnikiem w jej kierunku. Strzel, podkręcając piłkę w stronę bramki.
2. Jeżeli grasz słabo, to w czasie meczu wybijaj jedynie piłkę (bramkarzem), nie ingerując w to, co się dzieje na boisku. Przeciwnicy się gubią i nie potrafią dobrze podać, nie mówiąc już o strzeleniu gola. Taktyka ta daje przez 60 - 70 minut remis bezbramkowy, potem należy zacząć grać.

Sposób na strzelenie gola
- Sensible World of Soccer (Amiga)
Najłatwiej strzelić gola wchodząc z piłką do bramki. Bramkarz kładzie się a ty go omijasz.
Jak dodać sobie milion? - Sensible World of Soccer (Amiga)
Za każde wciśnięcie "M" w menu "Transfers" dostaniesz 1000000.
Gwarantowane zwycięstwo - Sensible World of Soccer (Amiga)
Na wstępie meczu lub podczas jego trwania naciśnij klawisz "W". Mecz natychmiast zakończy się wynikiem 2: 1 dla Ciebie (chyba że strzeliłeś lub straciłeś już jakieś bramki).
Edycja parametrów - Sensible Soccer 98 (PC)
Na ekranie taktyk wciśnij F9 i go przytrzymaj. Otrzymasz dostęp do edytora parametrów
Strzelanie bramek - Sensible World of Soccer (PC)
Kiedy oddajesz strzał naciśnij R (replay). Podczas powtórki naciśnij strzał i przytrzymaj przycisk do póki, do puty zawodnicy nie przestaną się ruszać, a piłka wtoczy się do bramki. Osobiści nie polecam tego tricku gdyż jest on naprawdę niepotrzebny i nie fair, lecz z czystego obowiązku umieściłem go tutaj.
Zmiana taktyki przeciwnika - Sensible World of Soccer (Amiga)
Podczas przerwy skręć joy'a w kierunku bramki przeciwnika i naciśnij przycisk fire na joy'u podpiętym do portu B (cały czas trzymaj joy'a A). Po chwili powinna pojawić się ławka rezerwowych twojego przeciwnika, a Ty będziesz mógł zmienić nie tylko taktykę jego, ale także zawodników ! ;)
Jak "kupić" zawodnika za darmo ? - Sensible World of Soccer
Przedstawię to na przykładzie - kierujesz Juventusem i chcesz kupić Cantone z MU. Proponujesz kupno Cantony i dodajesz jakiegoś zawodnika, cenę zbijasz do 0 i w zamian dodajesz Del Piero. Klikasz make offer. Jeśli zostanie zaakceptowane będziesz miał Cantone, jakiegoś słabeusza i... Del Piero ! Uwaga, zawodnicy których chcesz "zamienić" muszą mieć tą samą pozycję !

Źródło: Centrum SWOS

Autor: Seki, Data: 26.06.2006