Jak strzelać bramki? 7 klasyczny pozycji


Sposobów na strzelanie bramki w Sensible jest wiele, tutaj opisujemy najbardziej popularne metody strzelenia bramki przeciwnikowi.

1. Strzelanie goli z ukosa
1. Strzelanie goli z ukosa.
sposób bardzo dobry dla nowych graczy, gdyż wystarczy z dobrego miejsca uderzyć piłke (nie podbijąc jej ani nie podkręcając). Jednak grając z najlepszymi, bardzo trudno to techniką strzelić bramkę, gdyż ci gracze wybijają z łatwością takie piłki.
2. Strzały po prostej
2. Strzały po prostej.
Te strzały są najlepsze jesli zgramy piłkę z jednej strony boiska do zawodnika znajdującego sie naprzeciw słupka a temten strzeli piłke do bramki. Wiedy właśnie bramkarz nie zdąży złapać futbolówki.
3. Akcja napastników
3. Akcja napastników.
Polega to na tym, że 2 zawodników biegnie i zawodnik nr 1 na wysokości strzelania karnego zgrywa piłke do drugiego a tamten wbiega w bramkę. Technika bardzo dobra do ustawienia 4-4-2 i sweep. Dodaje, że to moja ulubiona taktyka :]
4. Kiwanie się z bramkarzem
4. Kiwanie się z bramkarzem.
Ta technika jest najlepsza na kontrataki, gdy nie ma już obrońców. Zawodnik omija bramkarza (ewenualnie przebiega pod jego ręką. Z tej taktyki szczególnie korzystają osoby grające bardzo ofensywnie.
5. Strzał prosty z linni rzutu karnego
5. Strzał prosty z linni rzutu karnego.
Ten sposób (podobnie jak 1) wymaga strzału z dobrego miejsca. Piłka może (lecz nie musi) być podkręcona. Warto wykonać go zawodnikiem dobrze strzelającym.
6. Strzały z dystansu.
6. Strzały z dystansu.
Ten typ strzałów jest używany przez doświadczonych graczy. Jeśli jesteś nowym graczem nawet nie próbuj tego sposobu strzalania goli. W tym sposobie należy jak najbardziej podbić piłke do góry i najlepiej podkręcić ją w bok.
7. Strzelanie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego
7. Strzelanie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.
Ten typ strzelania bramek jest bardzo przydatny grając z mniej doświadczonymi graczami, gdyż zawodnik każdy lepszy taką piłkę wybija głową. W tym sposobie należy, gdy piłka znajdzie sie tuż przy zawodniku nacisnąć dwie strzałki jednocześnie ( + , tak żeby strzał był na ukos) oraz klawisz Ctrl (lub inny klawisz strzału).

Myślę, że ten poradnik pomoże wam, Polakom aby jak najszybciej dołączyć do grona najlepszych sensiblesoccerowiczów. Myślę, że moje starania nie poszły na marne! :)
Głodny wielkiego sukcesu!